Pakalpojumi

Tīmekļa lietojumprogrammatūra
Effektīvi risinājumi tiešsaistes biznesam. No interneta vaikaliem līdz sarežģītiem SAAS risinājumiem.
Mobilās lietotnes
Lietojumprogrammatūras izstrāde iOS un Android operētājsistēmām.
IT sistēmu integrācijas
Dažada veida IT sistēmu integrācija, piemēram maksājumu un norēķiņu risinājumu integrācija esošās sistēmas, kā arī integrācija sistēmas izstrādes laikā no nulles.
Testēšana
Mobilās un tīmekļa lietojumprogrammatūras automatizēta un manuāla testēšana.
Mājas lapas izstrāde
Mājas lapu izstrāde un dizains. Dažādas sarežģītības tīmekļa vietnes - no vienkāršas landing lapas līdz sarežģītai uzņēmuma vairāku lapu vietnei.
MI risinājumi
Individuālu risinājumu izstrāde izmantojot Mākslīgo Intelektu biznesa efektivitātes un konkurētspējas uzlabošanai.

PORTFOLIO

tribe
Tribefunding

Kopfinansēšanas platformu agregators. Tribefunding ļauj ieguldīt vairākos darījumos no dažādām platformām. Risinājumam ir vairākas API integrācijas, piemēram, identitātes verifikācija.

Infir
Infir

Jauns inovatīvs veids, kā apstrādāt pirkums bez lojalitātes kartēm, lai sniegtu tirgotājiem būtisku informāciju par pircējiem un viņu paradumiem.

pols
Pols

Uzdevums bija izveidot aplikāciju, kurā lietotāji var reģistrēt saldējuma kociņus punktu vākšanai. Savācot nepieciešamo kociņu skaitu, lietotājs varēja tās apmainīt pret balvu. Tika izveidota integrācija ar piegādes kompāniju - DPD, lai nodrošinātu ērtu piegādi klientam. Šim projektam bija saspringti termiņi, taču mēs veiksmīgi paspējam laikā.

Finerium
Finerium

Finerium ir akciju kopfinansēšanas platforma, kas ļauj ikvienam ērti ieguldīt tiešsaistē un dalīties ar dažu daudzsološāko Centrāleiropas un Austrumeiropas jaunuzņēmumu panākumiem. Projekta izstrādes laikā tika izveidota kolektīvās finansēšanas platforma.

smartlaws
Smartlaws

SmartLaws ir vietne, kurā var ērti un ātri parakstīt dokumentus, uzglabāt tos bez laika ierobežojuma un arī nosūtīt saviem sadarbības partneriem un valsts iestādēm. Tāpat atradīsiet dažādus līgumu un dokumentu smart veidnes. Micron komanda ir daļa no šīs SaaS platformas izstrādes komandas.

Appeix
Appeix

Appeix ir mobilo aplikāciju konstruktors, kas palīdz veidot mobilās aplikācijas bez kodēšanas, izmantojot Drag&Drop funkcionalitāti. Micron piedalījās Appeix izstrādē kā full-stack izstrādātāju komanda.

Protocol finance
Protocol finance

Protokola finance ir izplatīts uzticības avots pēc valūtas maiņas kursiem, ziņu apkopošana no vairākiem avotiem. Tas parāda valūtas maiņas kursus no dažādiem avotiem, saglabājot visus datus vēstures parādīšanai.

Proptech
Flipful

Flipful ir startup — vienkāršs veids, kā padarīt jebkuru dienu par algas dienu. Mēs esam izveidojuši mobilo lietojumprogrammu un administratora paneli, lai pārvaldītu lietotājus. Mobilajai aplikācijai izmantojām webview risinājumu, lai samazinātu izstrādes izmaksas un termiņus.

Priekšrocības

Tehnoloģijas - mūsu pieredze un zināšanas par dažādām tehnoloģijām palīdz mūms izvēlēties Jūsu biznesam piemērotāko.
Komanda - katram komandas loceklim ir augstākā izglītība IT jomā. Katrs projekts mums ir īpašs un mēs veidojam izstrādes komandu, lai apmierinātu projekta vajadzības ņemot vērā katra dalībnieka tehniskās prasmes.
Komunikācija - klients sazinās tieši ar projekta vadītāju, kas atbild par projekta izstrādes procesu plānošanu un vadību.
Pilns izstrādes cikls - kompānija Micron piedāvā pilnu programmatūras izstrādes un ieviešanas pakalpojumu klāstu.

Ko par mums saka mūsu klienti

Kontakti

SIA "Micron", LV42103081578